ForMe FVC-2071 kaina
ForMe FVC-2071 kaina
ForMe FVC-2071Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 56.99 € |
|
50.67 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Forme FVC-2071 dulkių siurblys10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
50.67 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
50.67 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
ForMe FVC-2071Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 56.99 € |
|
50.67 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Dulkių siurblys ForMe FVC-2071 |
|
50.67 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
50.67 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Forme FVC-2071 |
|
52.23 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
52.23 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Forme FVC-2071 |
|
52.96 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
52.96 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Forme FVC-2071 |
|
56.87 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
56.87 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 10:39
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | FORME |
| Kategorija | Dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 4744368012126 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai, cikloniniai dulkių siurbliai |
| Galia | 700w |
| Įsiurbimo galia | 140w |
| Maitinimas | tinklas |
| Galios reguliavimas ant korpuso | - |
| Galios reguliavimas ant rankenos | - |
| Vamzdis | plieninis |
| Energijos efektyvumo klasė | a |
| Teleskopinis vamzdis | + |
| Dulkių rinktuvo tipas | cikloninis |
| Aukštis | 27cm |
| Plotis | 30cm |
| Gylis | 42cm |
| Svoris | 4.8kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 2l |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Antgaliai | grindų valymo antgalis |
| Automatinis laido suvyniojimas | + |
| Veikimo spindulys | 4m |
| Kita informacija | laido ilgis - 4m |
| Guminiai ratukai | - |
| Maksimalus triukšmo lygis | 79db |
| Konstrukcija | 3 ratukai |
| Laido ilgis | 4m |
| Plovimo funkcija | - |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |
































