Forever AH-100 kaina
Forever AH-100 kaina
Laidinės ausinės vaikams Forever AH-100, raudona sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 19.39 € Daugiau |
|
15.79 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Forever AH-100 Fox LED Animal Ears OrangeTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
19.99 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Forever AH-100 Universal Air Vent Holder for Any Device with a Width of 6095 mm..Daugiau |
|
11.32 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Ausinės Forever AMH-100 Craby RedPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
14.64 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
14.64 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Ausinės Forever AMH-100 Craby RedIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
15.37 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
15.37 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Laidinės ausinės vaikams Forever AH-100, raudona sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 19.39 € Daugiau |
|
15.79 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Laidinės ausinės vaikams Forever AH-100, raudona sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 19.39 € Daugiau |
|
15.79 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Forever AH-100 Craby ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo Daugiau |
|
15.79 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Forever AH-100 Craby GSM041681Daugiau |
|
17.38 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
17.38 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Forever TelForceOne Craby AMH-100 ausinės |
|
18.25 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
18.25 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Forever AH-100 Fox LED Animal Ears OrangeTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
19.99 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 18:10
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | FOREVER |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 5900495738042 |
| Tipas | laidinės ausinės, vaikiškos ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | vaikams |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | - |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | - |
| Laido ilgis | 1.2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | 85db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 5.8mm |
| Kita informacija | su led apšvietimu |
| Jautrumas (dB/mW) | 85 |
| Palaikomos technologijos | a2dp, hsp |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | ausinės (headphones) |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Svoris | 183g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Susijusių prekių skaičius | 2 |
| Rodyti daugiau | |




















