Epos Sennheiser Impact 1061T kaina
Epos Sennheiser Impact 1061T kaina
EPOS IMPACT 1061T Bluetooth Headset, incl. charginDaugiau |
|
198.89 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
198.89 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
EPOS EPOS IMPACT 1061T ANC |
|
199.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
199.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
LENOVO EPOS IMPACT 1061T BLUETOOTH WIRED/WIRELESS ACTIVE NOISE CANCELLING HEADSE.. |
|
201.21 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
LENOVO EPOS IMPACT 1061T BLUETOOTH WIRED/WIRELESS ACTIVE NOISE CANCELLING HEADSE.. |
|
203.15 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
203.15 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
LENOVO EPOS IMPACT 1061T BLUETOOTH WIRED/WIRELESS ACTIVE NOISE CANCELLING HEADSE..Daugiau |
|
206.05 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
LENOVO EPOS IMPACT 1061T BLUETOOTH WIRED/WIRELESS ACTIVE NOISE CANCELLING HEADSE.. |
|
209.92 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
209.92 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Epos IMPACT 1061T ausinės6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 35.70 eur/mėn Daugiau |
|
214.21 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
LENOVO EPOS IMPACT 1061T BLUETOOTH WIRED/WIRELESS ACTIVE NOISE CANCELLING Ausinė..Daugiau |
|
215.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
215.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
EPOS SENNHEISER IMPACT 1061T, ANC, OFFICE HEADSET, STAND, TEAMSLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
223.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Epos Impact 1061T ANC 1001171Daugiau |
|
232.02 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
232.02 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
LENOVO EPOS IMPACT 1061T BLUETOOTH WIRED/WIRELESS ACTIVE NOISE CANCELLING HEADSE..Daugiau |
|
252.88 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Ausinės EPOS IMPACT 1061T ANCPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
262.00 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
262.00 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
Ausinės EPOS IMPACT 1061T ANCIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
275.10 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
275.10 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
EPOS SENNHEISER IMPACT 1061T, ANC, OFFICE HEADSET, STAND, TEAMS |
|
394.99 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-28 13:32
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EPOS |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 5714708009757 |
| Tipas | belaidės ausinės, Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | bluetooth |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | + |
| Funkcijos | mikrofonas, triukšmo slopinimas |
| Laido ilgis | 1.2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Pakuotės turinys | ausinių stovas, kabelis |
| Palaikomos technologijos | anc, bluetooth 5.3 |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 30m |
| Svoris | 182g |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |



































