Elica NikolaTesla SWITCH BL/A/83 kaina
Elica NikolaTesla SWITCH BL/A/83 kaina
ELICA NIKOLATESLA SWITCH BL/A/83 Paviršius (PRF0146212)VELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
1540.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
1540.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Kaitlentė Elica NIKOLATESLA SWITCH BL/A/83 |
|
1540.10 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
1540.10 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
Elica Płyta grzewcza Elica Elica NikolaTesla Switch BL/A/83, Black, Built-in, 83.. |
|
1629.75 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Płyta grzewcza Elica Elica NikolaTesla Switch BL/A/83, Black, Built-in, 83 cm, Z.. |
|
1670.35 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Indukcinė kaitlentė Elica NIKOLATESLA SWITCH BL/A/83 PRF0146212A su integruotu g.. |
|
1919.00 €
|
Į parduotuvę laumarta.lt |
Kaitlentė su gartraukiu ELICA NIKOLATESLA SWITCH BL/A/83Taikoma nuolaida |
|
1999.00 €
|
Į parduotuvę buitex.lt |
ELICA NIKOLATESLA SWITCH BL/A/83 |
|
2199.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
2199.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 08:55
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Elica |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 8020283045606 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 7400w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 21.1cm |
| Plotis | 83cm |
| Gylis | 51.5cm |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | + |
| Laikmatis | + |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | be rėmo |
| Rodyti daugiau | |













































