Viryklė Electrolux LKR564276K kaina
Viryklė Electrolux LKR564276K kaina
Elektrinė viryklė ELECTROLUX LKR564276KKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 689 € |
|
613.21 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Electrolux LKR564276K viryklė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 81.30 eur/mėn |
|
487.80 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
487.80 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
Elektrinė viryklė Electrolux LKR564276KPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
487.80 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
487.80 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
Viryklė Electrolux LKR564276K |
|
487.80 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
487.80 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Juodos matinės spalvos el. keraminė viryklė ElectroluxLKR564276KSiuntimas per 1-3 d.d. Prekė yra sandėlyje. |
|
497.00 €
|
Į parduotuvę naminukas.lt |
Elektrinė viryklė Electrolux LKR564276KIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
502.43 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
502.43 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
Electrolux Elektrinė viryklė su elektrine orkaite 600 serija „SteamBake“ 50 cm L.. |
|
519.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
519.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Juodos matinės spalvos el. keraminė viryklė ElectroluxLKR564276K |
|
523.55 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
523.55 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Elektrinė viryklė ELECTROLUX LKR564276KKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 689 € |
|
613.21 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 18:08
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 7333394045351 |
| Gamintojo kodas | lkr564276k |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.84 |
| Energijos klasė | a++ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | elektrinės |
| Galia | -w |
| Aukštis | 85.8cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 44kg |
| Paviršius | stiklo keramika |
| Paviršiaus likutinės šilumos indikatorius | + |
| Dangtis | - |
| Orkaitės tūris | 58l |
| Programuojamos kepimo programos | - |
| Orkaitės valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Kepimo skardos | -vnt. |
| Kepimo grotelės | -vnt. |
| Orkaitės durų stiklai | 2 |
| Rodyti daugiau | |





























