Viryklė Electrolux LKI66440NK kaina
Viryklė Electrolux LKI66440NK kaina
Electrolux LKI66440NK indukcinė viryklė, juodaPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
827.56 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
827.56 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
Electrolux LKI66440NK indukcinė viryklė, juodaIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
852.39 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
852.39 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
Kuchenka Electrolux Electrolux LKI66440NK indukcinė viryklė, juodas |
|
852.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
852.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Electrolux LKI66440NK induction cooker, black |
|
889.01 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
889.01 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-05 06:13
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 7332543980253 |
| Gamintojo kodas | lki66440nk |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.95 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | indukcinės |
| Galia | -w |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 59.6cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | -kg |
| Paviršius | stiklo keramika |
| Paviršiaus likutinės šilumos indikatorius | + |
| Dangtis | - |
| Orkaitės tūris | 73l |
| Programuojamos kepimo programos | - |
| Orkaitės valdymas | touch control / knobs |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Kepimo skardos | -vnt. |
| Kepimo grotelės | -vnt. |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | - |
| Orkaitės durų stiklai | - |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Apsauga nuo dujų nutekėjimo | - |
| Apatinis stalčius | + |
| Rodyti daugiau | |















