Indaplovė Electrolux KEMB3301L kaina
Indaplovė Electrolux KEMB3301L kaina
ELECTROLUX KEMB3301L IndaplovėVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
455.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
455.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Įmontuojama indaplovė Electrolux KEMB3301LPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
455.00 €
|
Į parduotuvę bigbox.lt |
Įmontuojama indaplovė Electrolux KEMB3301L |
|
754.99 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
754.99 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-05 10:32
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Įmontuojamos indaplovės |
| Prekės kodas | 7332543781317 |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Gamintojo kodas | 911077036 |
| Indų komplektų skaičius | 10 |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos suvartojimas | -kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | 0.5w |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 160min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 44db |
| Aukštis | 82cm |
| Plotis | 45cm |
| Gylis | 55cm |
| Galia | 2200w |
| Vandens sąnaudos ciklui | 9.9l |
| Valdymas | sensorinis |
| Valdymo skydelis | ant briaunos |
| Plovimo temperatūrų režimai | 4vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 8vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| Laikrodis | + |
| LED ekranas | + |
| Reguliuojamas viršutinio krepšio aukštis | + |
| Vandens purkštuvai | 3vnt. |
| Džiovinimo tipas | airdry |
| Vandens nuotėkio kontrolė | + |
| Filtras | 3 dalių filtrų sistema |
| Pradinis skalavimas | + |
| Pasibaigusios druskos indikacija | + |
| Pasibaigusio blizgiklio indikacija | + |
| ½ indų įkrovos programa | - |
| Trečias stalčius | - |
| Durelių fasadas | + |
| Rodyti daugiau | |








































