Electrolux KEGB3410L kaina
Electrolux KEGB3410L kaina
ELECTROLUX KEGB3410L Indaplovė + DovanaLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
506.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
506.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Electrolux KEGB3410L |
|
519.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
519.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-02-27 13:34
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Įmontuojamos indaplovės |
| Prekės kodas | 7333394045474 |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Gamintojo kodas | kegb3410l |
| Indų komplektų skaičius | 10 |
| Energijos klasė | c |
| Energijos sąnaudos per metus | 59kwh |
| Energijos suvartojimas | -kw/h |
| Standartinės programos eigos trukmė | 240min. |
| Triukšmo lygis | 45db |
| Aukštis | 81.8cm |
| Plotis | 44.6cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | -kg |
| Galia | 2200w |
| Vandens sąnaudos ciklui | 9.9l |
| Valdymas | elektroninis |
| Valdymo skydelis | ant briaunos |
| Plovimo temperatūrų režimai | 3vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 8vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| Programos | greita programa, eco, skalavimas, 90 min, 60 min, auto sense |
| Laikrodis | + |
| Ekranas | + |
| LED ekranas | + |
| Reguliuojamas viršutinio krepšio aukštis | + |
| Džiovinimo tipas | airdry |
| Vandens nuotėkio kontrolė | + |
| Apsauga nuo vaikų | - |
| Pradinis skalavimas | + |
| Pasibaigusios druskos indikacija | + |
| Pasibaigusio blizgiklio indikacija | + |
| Pajungimas prie karšto vandens | + |
| Trečias stalčius | + |
| Specialios programos | glass care |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |


























