Indaplovė ELECTROLUX KECA7300W kaina
Indaplovė ELECTROLUX KECA7300W kaina
Electrolux KECA7300WKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1497.0 € |
|
1196.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Indaplovė Electrolux KECA7300W |
|
1197.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1197.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Įmontuojama indaplovė Electrolux KECA7300WYra sandėlyje. |
|
1139.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1139.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Indaplovė Electrolux KECA7300W | 7332543761241 |
|
1143.45 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
1143.45 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Electrolux KECA7300WKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1497.0 € |
|
1196.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Indaplovė Electrolux KECA7300W |
|
1197.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1197.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-15 03:52
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Įmontuojamos indaplovės |
| Prekės kodas | 7332543761241 |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Indų komplektų skaičius | 13 |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos suvartojimas | -kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Standartinės programos eigos trukmė | -min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 39db |
| Aukštis | 81.8cm |
| Plotis | 59.6cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | -kg |
| Galia | -w |
| Vandens sąnaudos ciklui | 11l |
| Plovimo temperatūrų režimai | 4vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 8vnt. |
| Ekranas | + |
| Vandens purkštuvai | -vnt. |
| Durelių fasadas | - |
| Rodyti daugiau | |






















