Electrolux EW8FG5602CDE kaina
Electrolux EW8FG5602CDE kaina
Skalbimo mašina Electrolux EW8FG5602CDE, 11 kg, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 809 € |
|
619.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Veļas mašīna ELECTROLUX EW8FG5602CDE | EW8FG5602CDE | 7333394061801 |
|
611.40 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Electrolux EW8FG5602CDE skalbimo mašina6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 102.01 eur/mėn |
|
612.05 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 24.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
612.05 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 24.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux EW8FG5602CDEPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
612.05 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
612.05 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux EW8FG5602CDE |
|
612.05 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
612.05 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux EW8FG5602CDEIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
619.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
619.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux EW8FG5602CDE, 11 kg, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 809 € |
|
619.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Skalbimo mašina Electrolux EW8FG5602CDE, 11 kg, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 809 € |
|
619.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Skalbimo mašina Electrolux UltraCare, EW8FG5602CDE, su garų programa, 11 kg |
|
638.00 €
|
Į parduotuvę derekis.lt |
Skalbyklė ELECTROLUX EW8FG5602CDE |
|
649.09 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
649.09 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
ELECTROLUX EW8FG5602CDE |
|
807.45 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
807.45 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 20:02
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 7333394061801 |
| Maks. skalbinių svoris | 11kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 48kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.48kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | a |
| Gręžimo greitis | 1550aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 239min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 76db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.7cm |
| Plotis | 59.7cm |
| Gylis | 63.6cm |
| Vandens sąnaudos ciklui | 51l |
| Inverterinis variklis | + |
| Laikmatis | + |
| Greitas skalbimas | 1 |
| Skalbimas be gręžimo | + |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Papildomas skalavimas | + |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Garų funkcija | + |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Automatinis svėrimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |



































