Džiovyklė Electrolux EW8D495MC kaina
Džiovyklė Electrolux EW8D495MC kaina
Džiovyklė ELECTROLUX EW8D495MCKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 869 € |
|
579.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Electrolux EW8D495MCEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 775.49 € Daugiau |
|
632.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Džiovyklė ELECTROLUX EW8D495MCKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 779 € NEMOKAMAS pristatymasNEMOKAMAS pristatymas |
|
639.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Džiovyklė Electrolux 800 serija EW8D495MCE, 9 kgKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 742 € Daugiau |
|
529.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
529.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Džiovyklė ELECTROLUX EW8D495MCKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 869 € |
|
579.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Džiovyklė Electrolux EW8D495MCEPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
579.00 €
3-6 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
579.00 €
3-6 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
Džiovyklė Electrolux EW8D495MCEIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
596.37 €
3-6 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
596.37 €
3-6 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
Džiovyklė Electrolux 800 serija EW8D495MCE, 9 kgKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 742 € Daugiau |
|
632.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
632.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Electrolux EW8D495MCEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 775.49 € Daugiau |
|
632.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
ELECTROLUX EW8D495MC DžiovyklėVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
633.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
633.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Electrolux EW8D495MC džiovyklė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 105.51 eur/mėn Daugiau |
|
633.08 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
633.08 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
Džiovyklė Electrolux EW8D495MCYra sandėlyje. |
|
634.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
634.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Džiovyklė ELECTROLUX EW8D495MCKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 779 € |
|
639.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Džiovyklė Electrolux EW8D495MCDaugiau |
|
639.32 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
639.32 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Džiovyklė Electrolux EW8D495MC + DOVANASiuntimas per 1-3 d.d. Prekė yra sandėlyje. |
|
641.99 €
|
Į parduotuvę naminukas.lt |
Džiovyklė ELECTROLUX EW8D495MC |
|
684.62 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
684.62 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Džiovyklė su garų programa Electrolux EW8D495MCNemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
767.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
767.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Electrolux tumble dryer heat pump 9kg EW8D495MCE | EW8D495MCE | 7333394056500Daugiau |
|
794.10 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Džiovyklė Electrolux EW8D495MC | 9 kg talpa | šilumo siurblys (Heat pump) | Garų.. |
|
899.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 15:59
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Džiovyklės |
| Prekės kodas | 7333394048567 |
| Gamintojo kodas | ew8d495mc |
| Maksimalus skalbinių svoris | 9kg |
| Džiovinimo tipas | su šilumos siurbliu |
| Energijos klasė | a+++ |
| Energijos sąnaudos per metus | 195kwh |
| Energijos sąnaudos per metus pilna įkrova | 195 |
| Energijos sąnaudos per metus daline įkrova | - |
| Automatinė/Neautomatinė | automatinė |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.49kwh |
| Energijos sąnaudos, kai prietaisas veikia palikto įjungimo ar išjungimo režimu | -w |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Džiovinimo trukmė | 199min. |
| Kondensacijos efektyvumo klasė | a |
| Standartinės programos medvilnei vidutinis kondensacijos efektyvumas | - |
| Triukšmingumo lygis | 63db(a) |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | pakraunamos iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 59.6cm |
| Gylis | 63.8cm |
| Svoris | -kg |
| Galia | -w |
| Valdymas | elektroninis |
| Programų skaičius | 12 |
| Programos laiko rodymas | + |
| Džiovinimo pradžios atidėjimas | + |
| Džiovinimo temperatūros reguliavimas | + |
| Nerūdijančio plieno būgnas | + |
| Būgno vidaus apšvietimas | + |
| Vėsinimo funkcija | + |
| Krepšys švelniems skalbiniams | - |
| Apsauga nuo skalbinių glamžymo | 1 |
| Kondensato prisipildymo indikacija | + |
| Pūkų filtro užterštumo indikacija | + |
| Būgno sustabdymas atidarius dureles | + |
| Užraktas nuo vaikų | + |
| Kita informacija | Šilumos siurblio technologija; a+++ energinė klasė; triukšmo lygis 63 db; atidėjimas iki 24 valandų; drėgmės jutiklis; kondensato bakelis; keičiama durų atidarymo kryptis |
| Rodyti daugiau | |









































