Drabužių pakaba Halmar W30, balta kaina
Drabužių pakaba Halmar W30, balta kaina
Kabykla Halmar W 30, baltaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 84.0 € |
|
43.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Drabužių pakaba W30, baltaPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
43.37 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
43.37 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Drabužių pakaba W30, baltaIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
45.54 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
45.54 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Pakabukas W30 baltas (1 vnt. = 1 vnt.) |
|
48.60 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 40.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
48.60 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 40.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
Drabužių kabykla W30, 188 cm, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 61.9 € |
|
52.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Drabužių kabykla W30, 188 cm, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 61.9 € |
|
52.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Pastatoma kabyklė 188 x 49 cm, balta |
|
66.90 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.90 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
66.90 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.90 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-12 17:51
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HALMAR |
| Kategorija | Drabužių kabyklos |
| Prekės kodas | 2010001154938 |
| Tipas | drabužių stovai |
| Medžiaga | baldinė plokštė |
| Stilius | klasikinis |
| Plotis | 49cm |
| Aukštis | 188cm |
| Gylis | 49cm |
| Kilmės šalis | kinija |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |















