Drabužių pakaba Halmar W30, balta цена
Drabužių pakaba Halmar W30, balta цена
Kabykla Halmar W 30, baltaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 84.0 € |
|
43.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Drabužių pakaba W30, baltaPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
43.37 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
43.37 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Drabužių pakaba W30, baltaIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
45.54 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
45.54 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Pakabukas W30 baltas (1 vnt. = 1 vnt.) |
|
48.60 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 40.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
48.60 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 40.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Drabužių kabykla W30, 188 cm, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 61.9 € |
|
52.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Drabužių kabykla W30, 188 cm, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 61.9 € |
|
52.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
Pastatoma kabyklė 188 x 49 cm, balta |
|
66.90 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.90 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
66.90 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.90 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-27 14:28
! Сообщить об ошибке| Марка | HALMAR |
| Категория | Вешалки для одежды |
| Продукт код | 2010001154938 |
| Tipas | drabužių stovai |
| Medžiaga | baldinė plokštė |
| Stilius | klasikinis |
| Plotis | 49cm |
| Aukštis | 188cm |
| Gylis | 49cm |
| Kilmės šalis | kinija |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |














