Domo DO1022S kaina
Domo DO1022S kaina
GELEŽINYS 3000W W/GARO GENERATORIUS/DO1022S DOMO |
|
145.66 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
145.66 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
Lapas DOMO |
|
185.30 €
5-9 d.d.
Pristatymo laikas: 5-9 d.d. |
185.30 €
5-9 d.d.
Pristatymo laikas: 5-9 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 17:06
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | DOMO |
| Kategorija | Lygintuvai |
| Prekės kodas | 5411397134530 |
| Gamintojo kodas | do1022s |
| Tipas | lyginimo sistema |
| Galia | 3000w |
| Reguliuojamas pastovus garas | 160g/min. |
| Garų smūgis | 450g/min. |
| Padas | keramika |
| Savaiminis išsivalymas | + |
| Apsauga nuo nuovirų susidarymo | + |
| Vertikalus garinimas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Vandens talpa | 1.8ml |
| Nuimamas vandens rezervuaras | + |
| Laido ilgis | -m |
| Jonizuoti garai | - |
| Kita informacija | sausas lyginimas; indikatoriaus lemputės (šildymo būsena ir vandens lygis); laidų laikymo kabliukai |
| Kaitinimo laikas | -min. |
| Palaikomos technologijos | anti calc |
| Garų slėgis | -bar |
| Rodyti daugiau | |

















