Domo DO1022S цена
Domo DO1022S цена
GELEŽINYS 3000W W/GARO GENERATORIUS/DO1022S DOMO |
|
145.66 €
9 раб. дн.
Срок доставки: 9 раб. дн. |
145.66 €
9 раб. дн.
Срок доставки: 9 раб. дн. |
Lapas DOMO |
|
185.30 €
5-9 раб. дн.
Срок доставки: 5-9 раб. дн. |
185.30 €
5-9 раб. дн.
Срок доставки: 5-9 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 17:06
! Сообщить об ошибке| Марка | DOMO |
| Категория | Утюги |
| Продукт код | 5411397134530 |
| Gamintojo kodas | do1022s |
| Tipas | lyginimo sistema |
| Galia | 3000w |
| Reguliuojamas pastovus garas | 160g/min. |
| Garų smūgis | 450g/min. |
| Padas | keramika |
| Savaiminis išsivalymas | + |
| Apsauga nuo nuovirų susidarymo | + |
| Vertikalus garinimas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Vandens talpa | 1.8ml |
| Nuimamas vandens rezervuaras | + |
| Laido ilgis | -m |
| Jonizuoti garai | - |
| Kita informacija | sausas lyginimas; indikatoriaus lemputės (šildymo būsena ir vandens lygis); laidų laikymo kabliukai |
| Kaitinimo laikas | -min. |
| Palaikomos technologijos | anti calc |
| Garų slėgis | -bar |
| Показать больше | |

















