Gorenje SGD3000BKV kaina
Gorenje SGD3000BKV kaina
Gorenje SGD3000BKV garų lygintuvasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 217.0 € |
|
129.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
129.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Lyginimo sistema Gorenje SGD3000BKV, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 190.9 € |
|
149.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Lyginimo sistema Gorenje SGD3000BKV, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 190.9 € |
|
149.99 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Garų sistema GORENJE SGD3000BKV SUPREME |
|
149.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
149.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
Lyginimo sistema Gorenje SGD3000BKV, juoda |
|
150.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
150.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 12:22
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GORENJE |
| Kategorija | Lygintuvai |
| Prekės kodas | 3838782860737 |
| Tipas | lyginimo sistema |
| Galia | 3000w |
| Reguliuojamas pastovus garas | 160g/min. |
| Garų smūgis | 480g/min. |
| Padas | keramika |
| Savaiminis išsivalymas | + |
| Vertikalus garinimas | + |
| Automatinis išsijungimas | - |
| Vandens talpa | 1500ml |
| Laido ilgis | 1.8m |
| Jonizuoti garai | - |
| Svoris | -kg |
| Kaitinimo laikas | -min. |
| Garų slėgis | -bar |
| Rodyti daugiau | |


































