Heinner HIS-D3007IX kaina
Heinner HIS-D3007IX kaina
Lygintuvo stotis 3000W, 7bar HIS-D3007IX HEINNERNemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
128.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
128.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
HEINNER LYGINIMO STOTELĖ HIS-D3007IX |
|
132.26 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
132.26 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Heinner HIS-D3007IX lyginimo sistema10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 14.66 eur/mėn |
|
146.62 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Lygintuvo stotis 3000W, 7bar HIS-D3007IX HEINNERYra sandėlyje. |
|
149.10 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
149.10 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Lygintuvo stotis 3000W, 7bar HIS-D3007IX HEINNERLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
167.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-19 13:20
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HEINNER |
| Kategorija | Lygintuvai |
| Prekės kodas | 5949088531936 |
| Gamintojo kodas | his-d3007ix |
| Tipas | lyginimo sistema |
| Galia | 1600w |
| Garų smūgis | 140g/min. |
| Padas | nanokeraminis |
| Apsauga nuo nuovirų susidarymo | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Vandens talpa | 1800ml |
| Nuimamas vandens rezervuaras | + |
| Kita informacija | nerūdijančio plieno katilas; 1,8 l nuimamas vandens bakas; reguliuojamas garų ir temperatūros lygis; kalkių pašalinimo indikatorius; vandens trūkumo indikatorius; laido laikiklis |
| Temperatūros reguliavimas | rankinis |
| Garų slėgis | 7bar |
| Rodyti daugiau | |
















