Celestron Upclose 20x50 kaina
Celestron Upclose 20x50 kaina
Žiūronai Celestron UpClose G2 Porro 20x50, medžioklei/paukščių stebėjimui/kelion..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 77.9 € |
|
73.60 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Binoculars Celestron UpClose G2 20x50 |
|
67.45 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
67.45 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Žiūronai Celestron UpClose G2 20x50 |
|
67.46 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
67.46 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Celestron UpClose G2 20x50 Black žiūronai10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
67.99 €
12-13 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 12-13 d.d. |
67.99 €
12-13 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 12-13 d.d. |
Binoculars Celestron UpClose G2 20x50 |
|
68.60 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
68.60 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Žiūronai Celestron UpClose G2 Porro 20x50, medžioklei/paukščių stebėjimui/kelion..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 77.9 € |
|
73.60 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Žiūronai Celestron UpClose G2 Porro 20x50, medžioklei/paukščių stebėjimui/kelion..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 77.9 € |
|
73.60 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Žiūronai Celestron UpClose G2 20x50 |
|
75.00 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
75.00 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 16:24
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CELESTRON |
| Kategorija | Žiūronai |
| Prekės kodas | 0050234712583 |
| Fokusavimo sistema | centrinė |
| Didinimas | 20 |
| Tipas | laisvalaikio |
| Objektyvo skersmuo | 50mm |
| Kampinis regėjimo laukas | 3.2° |
| Regėjimo laukas 1 000 m atstumu | 56m |
| Santykinis ryškumas | 6.3m |
| Arčiausias fokusavimo atstumas | 12.8m |
| Atstumo tarp vyzdžių reguliavimas | 55 – 72mm |
| Atsparumas vandeniui | - |
| Kita informacija | guminis korpusas; centrinis fokusavimas; reikalingas adapteris tvirtinimui prie trikojo (nepridedamas) |
| Rodyti daugiau | |



























