Celestron UpClose 16x32 kaina
Celestron UpClose 16x32 kaina
Žiūronai Celestron Upclose G2 16x3, medžioklei/paukščių stebėjimui/kelionėms/spo..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 49.9 € |
|
47.19 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Celestron UpClose G2 16x32 RoofKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 49.99 € |
|
47.19 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Binoculars Celestron UpClose G2 16x32Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
42.79 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
42.79 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Celestron UpClose G2 16x32 binocular BK-7 |
|
42.82 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
42.82 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Žiūronai Celestron G2 upclose 16x32 |
|
43.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
43.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Žiūronai Celestron Upclose G2 16x3, medžioklei/paukščių stebėjimui/kelionėms/spo..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 49.9 € |
|
47.19 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Žiūronai Celestron Upclose G2 16x3, medžioklei/paukščių stebėjimui/kelionėms/spo..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 49.9 € |
|
47.19 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Celestron UpClose G2 16x32 RoofKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 49.99 € |
|
47.19 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Žiūronai Celestron UpClose G2 16x32 |
|
47.43 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
47.43 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
Binoculars Celestron UpClose G2 16x32 |
|
47.67 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
47.67 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 16:18
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CELESTRON |
| Kategorija | Žiūronai |
| Prekės kodas | 0050234712347 |
| Fokusavimo sistema | centrinė |
| Didinimas | 16 |
| Tipas | laisvalaikio |
| Objektyvo skersmuo | 32mm |
| Kampinis regėjimo laukas | 3.5° |
| Regėjimo laukas 1 000 m atstumu | 62m |
| Santykinis ryškumas | 6.3m |
| Atstumas iki akies | 10mm |
| Arčiausias fokusavimo atstumas | 8m |
| Svoris | 369g |
| Matmenys | 91 x 56 x 142mm |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Kita informacija | stogo prizmės (bk-7), 2.5 mm išėjimo vyzdys, gumuotas korpusas, daugiasluoksnė optikos danga |
| Rodyti daugiau | |
































