Focus Junior 6X21 kaina
Focus Junior 6X21 kaina
FOCUS Junior 6x21 Pink žiūronai10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo Daugiau |
|
17.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Focus Junior 6x21 Žiūronai žalia oranžinėDaugiau |
|
22.41 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
22.41 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
FOCUS JUNIOR 6X21 BLUE/GREYDaugiau |
|
22.70 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
22.70 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Focus Žiūronai vaikams Junior 6x21 mėlyniDaugiau |
|
24.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
24.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Focus Junior 6X21, mėlynaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 34.89 € Daugiau |
|
25.03 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
FOCUS JUNIOR 6X21 BLUE/GREY |
|
27.45 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
27.45 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Focus binoculars Junior 6x21, blue/grey | 109539 |
|
32.75 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
32.75 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
6× magnification, 21 mm lensesBK-7 roof prismMulti-coated opticsRubberized case .. |
|
34.99 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-13 02:43
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | FOCUS |
| Kategorija | Žiūronai |
| Prekės kodas | 7391879044886 |
| Fokusavimo sistema | centrinė |
| Didinimas | 6 |
| Tipas | laisvalaikio |
| Objektyvo skersmuo | 21mm |
| Kampinis regėjimo laukas | 6.8° |
| Regėjimo laukas 1 000 m atstumu | 120m |
| Atstumas iki akies | 10mm |
| Arčiausias fokusavimo atstumas | 5m |
| Svoris | 180g |
| Matmenys | 105 x 95 x 32mm |
| Atsparumas vandeniui | - |
| Kita informacija | kompaktiški mėlyni žiūronai su guma padengtu korpusu ir centriniu fokusavimo ratuku. |
| Rodyti daugiau | |























