Kavos aparatas Cecotec Power Matic-ccino Cremma
Kavos aparatas Cecotec Power Matic-ccino Cremma
CECOTEC Cremmaet Latte |
|
284.78 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
284.78 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Slėginis kavos aparatas Cecotec Power Matic-ccino Cremma | 1627 | 8435484016278 |
|
309.05 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Slėginis kavos aparatas Cecotec Kavos aparatas Power Matic-ccino Cremma |
|
329.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
329.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Cecotec 01627Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 364.06 € |
|
329.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-24 09:36
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CECOTEC |
| Kategorija | Kavos aparatai |
| Prekės kodas | 8435484016278 |
| Kavos aparato tipas | automatinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | su automatiniu pieno plakimu |
| Galia | 1470w |
| Aukštis | 31.5cm |
| Plotis | 18cm |
| Gylis | 41cm |
| Svoris | 8.5kg |
| Slėgis | 19bar |
| Gaminamos kavos tipas | kapučinas, espresas, juoda kava, latte, kava su pienu |
| Vandens talpa | 1.2l |
| Rezervuaras pienui | + |
| Kavos pupelių talpos dydis | 150 gg |
| Integruotas kavos malūnėlis | + |
| Korpusas | nerūdijantis plienas, plastikinis |
| Naudojamos kavos tipas | kavos pupelės |
| Kita informacija | karšto vandens antgalis; sandarus 150 g pupelių bunkeris aromatui išsaugoti |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |























