Kavos aparatas Gaggia RI9481 kaina
Kavos aparatas Gaggia RI9481 kaina
Gaggia Classic EvoKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 567.0 € |
|
443.92 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Gaggia New Classic Evo pusiau automatinis kavos aparatas - pilkas+ 30 € dovanų kuponas |
|
499.00 €
|
Į parduotuvę kavosdraugas.lt |
Kavos aparatas Gaggia Classic Evo RI9481/16Nemokamas pristatymas į LP Express paštomatus nuo 50eur |
|
395.00 €
|
Į parduotuvę hobbychef.lt |
Gaggia | Coffee Machine | RI9481/14 Classic E24 | Pump pressure 15 bar | Built-..Daugiau |
|
398.50 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Gaggia | Coffee Machine | RI9481/14 Classic E24 | Pump pressure 15 bar | Built-i..Daugiau |
|
404.00 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Gaggia | Coffee Maker | RI9481/11 Classic E24 | Pump pressure 15 bar | Built-in ..Daugiau |
|
404.80 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
404.80 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Kavos aparatas Gaggia RI9481/11, 2,1 litrai, Sidabrinė, AutomaticDaugiau |
|
408.73 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Gaggia | Coffee Maker | RI9481/11 Classic E24 | Pump pressure 15 bar | Built-in ..Daugiau |
|
412.67 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Kavos aparatas Gaggia RI9481/14 Classic E24 pusiau automatinis 15 bar integruota..Daugiau |
|
413.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Gaggia | Coffee Machine | RI9481/14 Classic E24 | Pump pressure 15 bar | Built-i..Daugiau |
|
416.02 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Gaggia | Coffee Maker | RI9481/11 Classic E24 | Pump pressure 15 bar | Built-in ..Daugiau |
|
416.03 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Gaggia | Coffee Maker | RI9481/11 Classic E24 | Pump pressure 15 bar | Built-in ..Daugiau |
|
416.97 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Gaggia | Coffee Machine | RI9481/14 Classic E24 | Pump pressure 15 bar | Built-i..Daugiau |
|
420.03 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Gaggia Ekspres ciśnieniowy Gaggia Classic Evo RI9481/11 Thunder BlackDaugiau |
|
423.53 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Gaggia | Coffee Machine | RI9481/14 Classic E24 | Pump pressure 15 bar | Built-i..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. Daugiau |
|
424.44 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
424.44 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Gaggia | Coffee Machine | RI9481/14 Classic E24 | Pump pressure 15 bar | Built-i..Daugiau |
|
428.38 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
428.38 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Gaggia | Coffee Maker | RI9481/16 Classic E24 | Pump pressure 15 bar | Built-in .. |
|
431.51 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
431.51 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Gaggia | Coffee Machine | RI9481/14 Classic E24 | Pump pressure 15 bar | Built-i..Daugiau |
|
432.31 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Gaggia | Coffee Maker | RI9481Daugiau |
|
434.79 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
434.79 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Gaggia Classic EvoKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 567.0 € |
|
443.92 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Kavos aparatas Gaggia Classic Evo Inox RI9481/11Nemokamas pristatymas nuo 70eur Daugiau |
|
445.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
445.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Gamintojas Kavos aparatas Gaggia Classic Evo RI9481/16Daugiau |
|
446.13 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
446.13 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
Ekspres ciśnieniowy Gaggia Classic Evo RI9481/11 White | 886948113010 | 87203890..Daugiau |
|
449.85 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Gaggia RI9481/ 13 White kavos aparatas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 75.57 eur/mėn |
|
453.40 €
13-14 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 13-14 d.d. |
453.40 €
13-14 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 13-14 d.d. |
Gaggia E24 Rankinis Espreso kavos aparatas 2,1 L |
|
467.91 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
467.91 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Gaggia | Coffee Maker | RI9481/16 Classic E24 | Pump pressure 15 bar | Built-in .. |
|
474.89 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
Gaggia | Coffee Maker | RI9481/13 Classic E24 | Pump pressure 15 bar | Built-in ..Daugiau |
|
495.29 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
Gaggia New Classic Evo pusiau automatinis kavos aparatas - pilkas+ 30 € dovanų kuponas |
|
499.00 €
|
Į parduotuvę kavosdraugas.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 06:15
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GAGGIA |
| Kategorija | Kavos aparatai |
| Prekės kodas | 8720389028571 |
| Kavos aparato tipas | pusiau automatinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | su rankiniu pieno plakimu |
| Galia | -w |
| Aukštis | 38cm |
| Plotis | 23cm |
| Gylis | 24cm |
| Svoris | 7.266kg |
| Slėgis | 15 barbar |
| Gaminamos kavos tipas | juoda kava, kava su pienu |
| Vandens talpa | 2.1l |
| Rezervuaras pienui | - |
| Integruotas kavos malūnėlis | - |
| Skirstytuvas kavos išpilstymui iš karto į 2 puodelius | + |
| Indikatoriai | Įjungimo / išjungimo indikatorius, Įrenginio darbo indikatorius |
| Ekranas | - |
| Korpusas | aliumininis korpusas |
| Naudojamos kavos tipas | malta kava, kavos pupelės |
| Išmanus įrenginys | - |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Rodyti daugiau | |








































