Kavos aparatas Gaggia RI8759 kaina
Kavos aparatas Gaggia RI8759 kaina
Gaggia Anima Class Fuld-auto Espressom |
|
510.80 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
510.80 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Gaggia Anima Class Visiškai automatinis Espreso kavos aparatas 1,8 L |
|
510.81 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
510.81 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
Gaggia Anima Class Automatinis Espresso Kavos aparatas 1.8 L |
|
516.64 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
516.64 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Gaggia Anima Classic OTC, RI8759 / 01Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 609.0 € |
|
550.32 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Visiškai automatinis kavos aparatas Gaggia Anima Classic, OTC RI8759/01 +dovana .. |
|
569.00 €
|
Į parduotuvę beautychest.lt |
Ekspres ciśnieniowy Gaggia Anima Class RI8759/01 | RI8759/01 | 8710103869528 |
|
573.35 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 09:36
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GAGGIA |
| Kategorija | Kavos aparatai |
| Prekės kodas | 8710103869528 |
| Kavos aparato tipas | automatinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | su automatiniu pieno plakimu |
| Galia | 1850w |
| Aukštis | 43cm |
| Plotis | 22.1cm |
| Gylis | 34cm |
| Svoris | 8.7kg |
| Slėgis | 15 barbar |
| Gaminamos kavos tipas | kapučinas, karštas vanduo, latte |
| Vandens talpa | 1.8l |
| Rezervuaras pienui | + |
| Kavos pupelių talpos dydis | 250g |
| Integruotas kavos malūnėlis | + |
| Programos | automatinis valymas |
| Skirstytuvas kavos išpilstymui iš karto į 2 puodelius | + |
| Indikatoriai | displėjus |
| Ekranas | + |
| Korpusas | 2 termostatai - garui ir vandeniui |
| Naudojamos kavos tipas | malta kava, kavos pupelės |
| Kita informacija | latte kavos paruošimas; 500 ml talpa pienui; reguliuojami kavos dozatoriai 110–150 mm |
| Išmanus įrenginys | + |
| Rodyti daugiau | |


























