Kavos aparatas Cecotec Cremmaet Compactccino kaina
Kavos aparatas Cecotec Cremmaet Compactccino kaina
Cecotec Ekspres do kawy Cecotec Cremmaet Compactccino Black RoseDaugiau |
|
294.48 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Superautomatinis kavos aparatas Cecotec CREMMAET COMPACTCCINODaugiau |
|
349.99 €
|
Į parduotuvę nuolaidufiesta.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-13 04:28
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CECOTEC |
| Kategorija | Kavos aparatai |
| Prekės kodas | 8435484014601 |
| Kavos aparato tipas | automatinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | su automatiniu pieno plakimu |
| Galia | -w |
| Svoris | 7.9kg |
| Slėgis | 19bar |
| Gaminamos kavos tipas | kapučinas, espresas, latte machiatto, kava su pienu |
| Vandens talpa | 1.1l |
| Rezervuaras pienui | + |
| Kavos pupelių talpos dydis | 150g |
| Integruotas kavos malūnėlis | + |
| Skirstytuvas kavos išpilstymui iš karto į 2 puodelius | + |
| Indikatoriai | elektroninis ekranas |
| Ekranas | + |
| Korpusas | plastikas |
| Naudojamos kavos tipas | kavos pupelės |
| Priedai | naudojimo instrukcija |
| Kita informacija | dviejų puodelių padavimas; elektroninis valdymo ekranas |
| Išmanus įrenginys | + |
| Rodyti daugiau | |






































