Kaitlentė Cata LCI 9041 kaina
Kaitlentė Cata LCI 9041 kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-10-03 17:17
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CATA |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 8422248081924 |
| Gamintojo kodas | 08005404 |
| Kaitviečių skaičius | 5vnt. |
| Tipas | kaitlentė |
| Išplėsta kaitvietė | 2vnt. |
| Kaitlentės tipas | dujinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | grūdintas stiklas |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 10900w |
| Paviršiaus valdymas | mechaninis |
| Aukštis | 10cm |
| Plotis | 87.4cm |
| Gylis | 52cm |
| Svoris | 15.5kg |
| Kita informacija | "wok" degiklis |
| Laikiklių tipas | ketaus |
| Rėmelis | + |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | + |
| Maitinimo laidas | yra |
| Rodyti daugiau | |






















