Kaitlentė Cata IB 6324E2 BK kaina
Kaitlentė Cata IB 6324E2 BK kaina
CATA Hob | IB 6324E2 BK | Induction | Number of burners/cooking zones 4 | Touch .. |
|
177.21 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-29 06:02
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CATA |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 8422248355704 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 7000w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 5.8cm |
| Plotis | 59cm |
| Gylis | 52cm |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 9 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Kita informacija | standartinis 60 cm stiklo keramikos paviršius; valdymo panelė centre apačioje |
| Rodyti daugiau | |
























