Gartraukis Cata Hood GCX 83 SD kaina
Gartraukis Cata Hood GCX 83 SD kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-01-07 18:30
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CATA |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8422248103589 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | gcx 83 sd |
| Energijos sunaudojimas per metus | 56kwh |
| Energijos klasė | a |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 30.2 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | a |
| Apšvietimo efektyvumas | 26lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | b |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 91.2 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | b |
| Minimalus oro srautas | 340m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 600m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 50db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 67db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.3w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | -m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 66cm |
| Plotis | 83cm |
| Gylis | 28cm |
| Valdymas | sensorinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Svoris | 0.9kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | anglies filtrai užsakomi atskirai |
| Laido ilgis | -m |
| Rodyti daugiau | |




































