Šaldytuvas Candy CCT3L517EB kaina
Šaldytuvas Candy CCT3L517EB kaina
Šaldytuvas CANDY CCT3L517EBKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 329.9 € |
|
289.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Candy CCT3L517EB šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 48.71 eur/mėn |
|
292.28 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
292.28 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
Candy | Šaldytuvas | CCT3L517EB | Energy efficiency class E | Free standing | Co.. |
|
300.96 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
300.96 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Candy City Combi CCT3L517EB Freestanding 260 L E Black |
|
351.96 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
351.96 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-28 01:45
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CANDY |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 8059019046723 |
| Gamintojo kodas | cct3l517eb |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 214kwh |
| Bendra talpa | 260l |
| Šaldytuvo talpa | 186l |
| Šaldiklio talpa | 74l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 11val. |
| Užšaldymo galia | 3.3kg/24h |
| Klimato klasė | n-st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | low frost |
| Plotis | 54.5cm |
| Aukštis | 176cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | 50kg |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | - |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 4 |
| Žemos temperatūros kamera | + |
| Palaikomos technologijos | low frost |
| STAR klasė | 4 |
| Rodyti daugiau | |

































