Šaldiklis Candy CCHH 145E kaina
Šaldiklis Candy CCHH 145E kaina
Candy CCHH 145EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 292.0 € |
|
156.31 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldiklis Candy CCHH 145E, horizontalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 214.9 € |
|
179.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Candy CCHH 145E šaldiklis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 25.04 eur/mėn |
|
150.22 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
150.22 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
Šaldiklis Candy CCHH 145EPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
150.22 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
150.22 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
Šaldiklis CANDY CCHH 145E 137 LNemokamas pristatymas |
|
150.62 €
|
Į parduotuvę bikuva.lt |
Dežės tipo šaldiklis Candy Artico CCHH 145E, baltos spalvos |
|
150.62 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
150.62 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Candy CCHH 145EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 292.0 € |
|
156.31 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldymo dėžė Candy CCHH 145E Freezer, E, Chest, Free standing, Height 84.5 cm, F.. |
|
163.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Candy | Freezer | CCHH 145E | Energy efficiency class E | Chest | Free standing .. |
|
166.44 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Candy | Freezer | CCHH 145E | Energy efficiency class E | Chest | Free standing ..Daugiau |
|
166.44 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Candy | Freezer | CCHH 145E | Energy efficiency class E | Chest | Free standing .. |
|
166.44 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Candy | Freezer | CCHH 145E | Energy efficiency class E | Chest | Free standing .. |
|
166.45 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
166.45 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Šaldiklis Candy CCHH 145EIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
169.99 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
169.99 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
Candy | Freezer | CCHH 145E | Energy efficiency class E | Chest | Free standing .. |
|
170.07 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
170.07 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Candy CCHH 145E Šaldiklis-skrynia Pastatomi 137 L E Balta |
|
170.35 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
170.35 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Candy | Freezer | CCHH 145E | Energy efficiency class E | Chest | Free standing .. |
|
170.37 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Candy | Freezer | CCHH 145E | Energy efficiency class E | Chest | Free standing .. |
|
172.78 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
Šaldiklis Candy CCHH 145E, horizontalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 214.9 € |
|
179.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldiklis Candy CCHH 145E, horizontalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 214.9 € |
|
179.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Šaldymo dėžė Candy CCHH 145ESiuntimas per 1-3 d.d. Prekė yra sandėlyje. |
|
189.00 €
|
Į parduotuvę naminukas.lt |
Freezer CCHH145E |
|
189.11 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
189.11 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Candy | Freezer | CCHH 145E | Energy efficiency class E | Chest | Free standing .. |
|
190.39 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 14:46
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CANDY |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 8059019060880 |
| Tipas | Šaldymo dėžė |
| Gamintojo kodas | cchh 145e |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 181kwh |
| Bendra talpa | 137l |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 21val. |
| Užšaldymo galia | 6.5kg/24h |
| Klimato klasė | sn-n-st-t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Savybės | greitas užšaldymas |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 69.5cm |
| Gylis | 55.5cm |
| Svoris | 27kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Vidaus apšvietimas | - |
| Antibakterinė danga | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Ledo gaminimo įranga | - |
| Padėklas ledukams | - |
| Rodyti daugiau | |





































