Šaldytuvas Candy CCG1L314ES kaina
Šaldytuvas Candy CCG1L314ES kaina
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Candy CCG1L314ESKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 329 € |
|
249.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Candy, Low Frost, 157 L, aukštis 144 cm, sidabro spalvos - ŠaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
249.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
249.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Candy CCG1L314ESTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
251.04 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Candy CCG1L314ES šaldytuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 22.61 eur/mėn |
|
226.07 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Šaldytuvas Candy CCG1L314ESPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
226.07 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
226.07 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Candy CCG1L314ES |
|
226.55 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
226.55 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Šaldytuvas Candy CCG1L314ESDaugiau |
|
226.96 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
226.96 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Šaldytuvas Candy CCG1L314ESIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
249.99 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
249.99 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Candy CCG1L314ESKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 329 € |
|
249.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Candy CCG1L314ESKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 329 € |
|
249.99 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Candy, Low Frost, 157 L, aukštis 144 cm, sidabro spalvos - ŠaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
249.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
249.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Candy CCG1L314ESTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
251.04 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas Candy Candy CCG1L314ES, E, laisvai pastatomas, kombinuotas, aukštis 1.. |
|
397.70 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-20 14:13
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CANDY |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 8059019067902 |
| Gamintojo kodas | ccg1l314es |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 189kwh |
| Bendra talpa | 157l |
| Šaldytuvo talpa | 109l |
| Šaldiklio talpa | 48l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 7val. |
| Užšaldymo galia | 2.2kg/24h |
| Klimato klasė | n-st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 47cm |
| Aukštis | 144cm |
| Gylis | 49.5cm |
| Svoris | 38kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | - |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | - |
| Lentynos | 3 |
| Palaikomos technologijos | low frost |
| STAR klasė | 4 |
| Rodyti daugiau | |































