Candy CBW 27D1E-S kaina
Candy CBW 27D1E-S kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-06-24 11:27
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CANDY |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 8059019022314 |
| Gamintojo kodas | - |
| Maks. skalbinių svoris | 7kg |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | 41l |
| Gręžimo klasė | - |
| Gręžimo greitis | -aps./min. |
| Standartinės programos laikas | -min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 56db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 82cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 52.5cm |
| Svoris | 66kg |
| Plovimo klasė | a |
| Vandens sąnaudos ciklui | -l |
| Ekranas | + |
| Laikmatis | + |
| Skalbimo programų skaičius | 16 |
| Greitas skalbimas | + |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Garų funkcija | - |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Automatinis svėrimas | + |
| Valdymas | mechaninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Savybės | ekranas, atidėto skalbimo funkcija |
| Rodyti daugiau | |














































