Siuvimo mašina Brother FS60X kaina
Siuvimo mašina Brother FS60X kaina
Brother FS60XKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 347.0 € |
|
258.05 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Siuvimo mašina Brother, kompiuterizuotaKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 349 € |
|
319.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Siuvimo mašina Brother FS60XNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
339.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Brother FS60X Siuvimo mašina6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 42.91 eur/mėn |
|
257.48 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
257.48 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
Siuvimo mašina Brother FS60XPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
257.48 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
257.48 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Siuvimo mašina Brother FS60x |
|
257.48 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
257.48 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Brother FS60XKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 347.0 € |
|
258.05 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Brother FS60X FS60X |
|
259.58 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
259.58 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
Brother FS60X sewing machine Electric |
|
267.62 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
267.62 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Siuvimo mašina Brother FS60XIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
270.35 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
270.35 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Brother FS60X sewing machine Electric |
|
301.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
301.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Siuvimo mašina Brother, kompiuterizuotaKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 349 € |
|
319.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Siuvimo mašina Brother, kompiuterizuotaKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 349 € |
|
319.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Siuvimo mašina Brother FS60XNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
339.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Brother Fs60x Siuvimo Mašina |
|
401.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
401.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 21:33
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BROTHER |
| Kategorija | Siuvimo mašinos |
| Prekės kodas | 4977766808644 |
| Siuvimo mašinos tipas | kompiuterizuota siuvimo mašina |
| Svoris | 6.4kg |
| Matmenys | 47 x 22 x 38cm |
| Siuvimo programų skaičius | 60 |
| Apšvietimas | + |
| Siuvimo greitis (dygsnių per minutę) | 60 |
| Reguliuojamas dygsnio ilgis | + |
| Reguliuojamas dygsnio plotis | + |
| Maksimalus dygsnio ilgis | 4mm |
| Maksimalus dygsnio plotis | 7mm |
| Elektroninis variklio reguliavimas | + |
| Vertikali šaudyklė | - |
| Horizontali šaudyklė | + |
| Siuvimas dviguba adata | + |
| Adatos padėties pozicionavimas | + |
| Automatinis užtvirtinimas | + |
| Rankovinė platforma | + |
| Prietaisas viršutiniam siūlui įverti | + |
| Viršutinio siūlo įtempimo reguliatorius | + |
| Pėdelės spaudimo reguliatorius | - |
| Dviejų lygių pakėlimo pėdelė | + |
| Siūlės indikacinis langelis | + |
| Įmontuota aksesuarų dėžutė | + |
| Priedai ir aksesuarai | instrukcija |
| Rodyti daugiau | |






































