Siuvimo mašina Brother CV 3440 kaina
Siuvimo mašina Brother CV 3440 kaina
Plokščiasiūlė siuvimo mašina BROTHER CV3440Yra sandėlyje. |
|
468.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
468.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Brother CV3440Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
539.99 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Brother CV3440 - Siuvimo mašina |
|
539.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
539.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-14 18:05
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BROTHER |
| Kategorija | Siuvimo mašinos |
| Prekės kodas | 4977766779975 |
| Siuvimo mašinos tipas | elektromechaninė siuvimo mašina |
| Svoris | 10kg |
| Matmenys | 49 x 38 x 45cm |
| Siuvimo programų skaičius | 4 |
| Apšvietimas | + |
| Siuvimo greitis (dygsnių per minutę) | 1000 |
| Reguliuojamas dygsnio ilgis | + |
| Reguliuojamas dygsnio plotis | + |
| Maksimalus dygsnio ilgis | 4mm |
| Maksimalus dygsnio plotis | 6mm |
| Elektroninis variklio reguliavimas | + |
| Vertikali šaudyklė | - |
| Horizontali šaudyklė | - |
| Siuvimas dviguba adata | + |
| Rankovinė platforma | + |
| Viršutinio siūlo įtempimo reguliatorius | + |
| Pėdelės spaudimo reguliatorius | + |
| Rodyti daugiau | |


























