Mikrobangų krosnelė BROCK TO3301DB kaina
Mikrobangų krosnelė BROCK TO3301DB kaina
TO 3301 DB BROCK Skaitmeninė orkaitė TO 3301 DB |
|
91.36 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
91.36 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Brock TO 3301 DB elektrinė krosnelė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 9.15 eur/mėn |
|
91.46 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Mini krosnelė Brock TO 3301 DBTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
103.44 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-21 15:44
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BROCK |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 4752131000706 |
| Mini krosnelės tipas | elektrinės |
| Galia | 1500w |
| Aukštis | 38cm |
| Plotis | 46.5cm |
| Gylis | 35cm |
| Valdymas | sensorinis |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |


















