Kaitlentė Brock HP 2002 kaina
Kaitlentė Brock HP 2002 kaina
Mini viryklė Brock HP 2002 GY, juoda sp., 3100 W (prekė su defektu/trūkumu)Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 86.9 € |
|
59.37 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
59.37 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Mini viryklė Brock HP 2002 GY, juoda sp., 3100 W (prekė su defektu/trūkumu)Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 86.9 € |
|
59.37 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
59.37 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-23 12:58
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BROCK |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 4752131000492 |
| Kaitviečių skaičius | 2vnt. |
| Tipas | Kaitlentė |
| Kaitlentės tipas | Indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | Stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Laisvai statomos |
| Galia | 3100W |
| Paviršiaus valdymas | Sensorinis |
| Aukštis | 7cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 31cm |
| Svoris | 4kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 10 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | - |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | - |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | - |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Laikiklių tipas | Be laikiklių |
| Rėmelis | + |
| Rodyti daugiau | |


















