Bosch WGG244FNSN kaina
Bosch WGG244FNSN kaina
Skalbimo mašina BOSCH WGG244FNSN, 9 kgKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 799 € |
|
689.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2024-11-22 21:56
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 4242005442003 |
| Gamintojo kodas | wgg244fnsn |
| Maks. skalbinių svoris | 9kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 49kwh |
| Metinės vandens sąnaudos | 5000l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 228min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 71db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 64cm |
| Svoris | 73.6kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | 50l |
| Maks. džiovinamų skalbinių svoris | -kg |
| Ekranas | + |
| Laikmatis | + |
| Skalbimo programų skaičius | 14 |
| Greitas skalbimas | + |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Papildomas skalavimas | + |
| Lengvas lyginimas | + |
| Kitos skalbimo programos | medvilnės programa, sintetikos skalbimo programa, sporto programa, eco, mišri įkrova, higienos programa |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Garų funkcija | - |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Savybės | ekranas, vaikų sauga, atidėto skalbimo funkcija, greitas skalbimo ciklas, laikmatis, lengvas lyginimas |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |




























