Bosch WGG2440RSN kaina
Bosch WGG2440RSN kaina
BOSCH WGG2440RSN |
|
659.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
659.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-04-09 16:07
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 4242005346073 |
| Gamintojo kodas | wgg2440rsn |
| Maksimalus skalbinių svoris | 9kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 46kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.46kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | 4800l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 228min |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Maksimalus triukšmo lygis | 71db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.8cm |
| Plotis | 59.8cm |
| Gylis | 59cm |
| Greitas skalbimas | 1 |
| Garų funkcija | - |
| Apsauga nuo vaikų | - |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |






































