Bosch WGG242Z2SN kaina
Bosch WGG242Z2SN kaina
Skalbimo mašina BOSCH WGG242Z2SNKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 529 € |
|
499.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Skalbyklė BOSCH WGG242Z2SNKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 599 € |
|
499.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
BOSCH WGG242Z2SN Skalbimo mašina+Dovana - Turime sandėlyjeVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! Atsiėmimas per 20 min. Pristatymas per 48 val.! |
|
485.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
485.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Bosch WGG242Z2SN skalbimo mašina, 9kg, 1200aps./min., A, garų funkcija, 58,8cm |
|
485.00 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Skalbimo mašina Bosch WGG242Z2SNYra sandėlyje. |
|
486.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
486.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Bosch WGG242Z2SN skalbimo mašina6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 81.65 eur/mėn |
|
489.90 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
489.90 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
Skalbimo mašina Bosch WGG242Z2SN Serija 6, Skalbyklė, pakraunama iš priekio, 9kg.. |
|
493.68 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
493.68 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Skalbimo mašina BOSCH WGG242Z2SNKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 529 € |
|
499.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Skalbyklė BOSCH WGG242Z2SNKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 599 € |
|
499.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
BOSCH WGG242Z2SN |
|
499.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
499.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Skalbimo mašina BOSCH WGG242Z2SNPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
499.94 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
499.94 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Bosch WGG242Z2SN |
|
500.19 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
500.19 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Skalbimo mašina Bosch WGG242Z2SN |
|
508.20 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
508.20 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Skalbimo mašina BOSCH WGG242Z2SNIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
514.94 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
514.94 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
BOSCH WGG242Z2SN |
|
519.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
519.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Bosch | Washing Machine | WGG242Z2SN | Energy efficiency class A | Front loading.. |
|
519.01 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
519.01 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Bosch | Washing Machine | WGG242Z2SN | Energy efficiency class |
|
675.65 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
675.65 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Bosch | Washing Machine | WGG242Z2SN | Energy efficiency class A | Front loading.. |
|
689.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 10:54
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 4242005450046 |
| Gamintojo kodas | wgg242z2sn |
| Maks. skalbinių svoris | 9kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 49kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kwh |
| Metinės vandens sąnaudos | 5000l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1200aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 228min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 71db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 59.8cm |
| Gylis | 58.8cm |
| Svoris | 71.3kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | 50l |
| Maks. džiovinamų skalbinių svoris | -kg |
| Ekranas | + |
| Laikmatis | + |
| Skalbimo programų skaičius | 14 |
| Greitas skalbimas | + |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Papildomas skalavimas | + |
| Lengvas lyginimas | + |
| Kitos skalbimo programos | medvilnės programa, vilnos skalbimo programa, gręžimas, delikatus skalbimas, būgno valymas, higienos programa |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Garų funkcija | + |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Savybės | ekranas, vaikų sauga, garų funkcija, atidėto skalbimo funkcija, greitas skalbimo ciklas, laikmatis, lengvas lyginimas |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |
















































