Bosch WAU28SP8SN kaina
Bosch WAU28SP8SN kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 4242005226580 |
| Gamintojo kodas | wau28sp8sn |
| Maks. skalbinių svoris | 8kg |
| Energijos klasė | c |
| Energijos sąnaudos per metus | 62kwh |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 209min |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Maksimalus triukšmo lygis | 72db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 59.8cm |
| Gylis | 59cm |
| Svoris | 71kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | 43l |
| Ekranas | + |
| Laikmatis | + |
| Greitas skalbimas | + |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Papildomas skalavimas | + |
| Kitos skalbimo programos | medvilnės programa, vilnos skalbimo programa, sporto programa, skalavimas, marškinių skalbimo programa, delikatus skalbimas, lengvai prižiūrimi audiniai |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Kita informacija | putų kontrolė |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |


















