Bosch WAN2405MPL kaina
Bosch WAN2405MPL kaina
Bosch WAN2405MPLKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 500.0 € |
|
466.32 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Skalbimo mašina BOSCH WAN2405MPL 8kg 1200 aps./min. |
|
403.86 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
403.86 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
BOSCH WAN2405MPL washing machine |
|
410.30 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
410.30 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Skalbimo mašina Bosch Skalbimo mašina BOSCH WAN2405MPL | WAN2405MPL | 4242005399.. |
|
448.00 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Bosch Skalbyklė Wan2405mpl |
|
450.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
450.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Skalbimo mašina Bosch WAN2405MPLIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
454.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
454.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Skalbimo mašina Bosch WAN2405MPLPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
454.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
454.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Bosch WAN2405MPLKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 500.0 € |
|
466.32 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
BOSCH WAN2405MPL washing machine |
|
477.84 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
477.84 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
BOSCH WAN2405MPL 8kg 1200 rpm – washing machine |
|
561.42 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
561.42 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 06:00
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 4242005399093 |
| Maks. skalbinių svoris | 8kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 46kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1200aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 50min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 71db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84cm |
| Plotis | 59cm |
| Gylis | 106.3cm |
| Svoris | -kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | -l |
| Maks. džiovinamų skalbinių svoris | -kg |
| Skalbimo programų skaičius | - |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |

































