Kavos aparatas Bosch TKA 8633 kaina
Kavos aparatas Bosch TKA 8633 kaina
Bosch Styline TKA8633 filtrinis (lašelinis) kavos aparatas - juodasUžsisakykite už 99 € ar daugiau – nemokamas pristatymas į pasirinktą paštomatą! |
|
67.90 €
|
Į parduotuvę kavosdraugas.lt |
Bosch TKA8633Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 161.0 € |
|
82.80 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Bosch Styline TKA8633 filtrinis (lašelinis) kavos aparatas - juodasUžsisakykite už 99 € ar daugiau – nemokamas pristatymas į pasirinktą paštomatą! |
|
67.90 €
|
Į parduotuvę kavosdraugas.lt |
Bosch TKA8633 Styline |
|
80.62 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
80.62 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Kavos aparatas Bosch | TKA8633 | Lašėjimo | 1160 W | Nerūdijantis plienas/Juodas.. |
|
81.48 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
81.48 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Bosch TKA8633Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 161.0 € |
|
82.80 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Kavos aparatas BOSCH TKA8633Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
147.76 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
147.76 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Kavos aparatas BOSCH TKA8633Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
155.15 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
155.15 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 04:55
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Kavos aparatai |
| Prekės kodas | 4242002594989 |
| Kavos aparato tipas | filtrinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | be pieno plakimo |
| Galia | 1160w |
| Aukštis | 35.5cm |
| Plotis | 26cm |
| Gylis | 25cm |
| Svoris | 3.80kg |
| Vandens talpa | 1.25l |
| Indikatoriai | laikmatis |
| Ekranas | - |
| Korpusas | metalas |
| Naudojamos kavos tipas | malta kava |
| Išmanus įrenginys | - |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |




































