Indaplovė Bosch SPV2HMX42E kaina
Indaplovė Bosch SPV2HMX42E kaina
Bosch SPV2HMX42EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 472.99 € |
|
424.82 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojama indaplovė Bosch SPV2HMX42EKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 439 € |
|
425.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Įmontuojama indaplovė Bosch 2 serija SPV2HMX42EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 539 € |
|
428.26 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Indaplovė BOSCH SPV2HMX42EKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 449.9 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
439.90 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Įmontuojama indaplovė Bosch SPV2HMX42E | SPV2HMX42E | 4242005415922 |
|
378.25 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Bosch Serie 2 SPV2HMX42E indaplovė, laisvai pastatoma, 10 vietų, E |
|
395.71 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Įmontuojama indaplovė Bosch SPV2HMX42EYra sandėlyje. |
|
407.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
407.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
BOSCH SPV2HMX42E Indaplovė+DovanaLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! TURIME - atsiėmimas per 20 min.! |
|
407.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
407.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Bosch Dishwasher | SPV2HMX42E | Built-in | Width 45 cm | Number of place setting.. |
|
408.98 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
BOSCH SPV2HMX42E |
|
417.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
417.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Bosch SPV2HMX42E Serija 2, Visiškai integruota indaplovė, 45 cm |
|
419.87 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
419.87 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Įmontuojama indaplovė Bosch SPV2HMX42EPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
419.87 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
419.87 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Bosch Dishwasher | SPV2HMX42E | Built-in | Width 45 cm | Number of place setting.. |
|
424.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
424.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Dishwasher | SPV2HMX42E | Built-in | Width 45 cm | Number of place settings 10 |.. |
|
424.14 €
|
Į parduotuvę buitex.lt |
Bosch SPV2HMX42E įmontuojama indaplovė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 42.48 eur/mėn |
|
424.82 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Bosch SPV2HMX42EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 472.99 € |
|
424.82 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojama indaplovė Bosch SPV2HMX42EKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 439 € |
|
425.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Įmontuojama indaplovė Bosch 2 serija SPV2HMX42EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 539 € |
|
428.26 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojama indaplovė Bosch 2 serija SPV2HMX42EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 539 € |
|
428.26 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Bosch Dishwasher | SPV2HMX42E | Built-in | Width 45 cm | Number of place setting.. |
|
436.04 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Indaplovė BOSCH SPV2HMX42EKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 449.9 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
439.90 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Įmontuojama indaplovė Bosch SPV2HMX42EIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
439.90 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
439.90 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Bosch Dishwasher | SPV2HMX42E | Built-in | Width 45 cm | Number of place setting.. |
|
441.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Bosch Dishwasher | SPV2HMX42E | Built-in | Width 45 cm | Number of place setting.. |
|
444.32 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
444.32 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Bosch Dishwasher | SPV2HMX42E | Built-in | Width 45 cm | Number of place setting.. |
|
452.81 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Bosch Dishwasher | SPV2HMX42E | Built-in | Width 45 cm | Number of place setting.. |
|
457.00 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Bosch Dishwasher | SPV2HMX42E | Built-in | Width 45 cm | Number of place setting.. |
|
461.20 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
Bosch Serie 2 SPV2HMX42E Indaplovė laisvai pastatoma, 10 indų komplektas, E klas.. |
|
465.99 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
Bosch Serie 2 SPV2HMX42E dishwasher Freestanding 10 place settings E |
|
468.50 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
468.50 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Bosch Serie 2 SPV2HMX42E indaplovė, laisvai pastatoma, 10 stalo įrankių rinkinys.. |
|
476.70 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
Laisvai Pastatoma Indaplovė Bosch Spv2hmx42e |
|
587.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
587.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 04:45
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Įmontuojamos indaplovės |
| Prekės kodas | 4242005415922 |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Gamintojo kodas | spv2hmx42e |
| Indų komplektų skaičius | 10 |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 76kwh |
| Energijos suvartojimas | -kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Metinės vandens sąnaudos | 950l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 220min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 46db |
| Aukštis | 81.5cm |
| Plotis | 448cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | 28.2kg |
| Galia | 2400w |
| Vandens sąnaudos ciklui | 9.5l |
| Valdymas | elektroninis |
| Valdymo skydelis | ant briaunos |
| Plovimo temperatūrų režimai | -vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 5vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| Programos | auto 45-65°c, eco 50°c, intensive 70°c |
| Laikrodis | - |
| Ekranas | + |
| LED ekranas | + |
| Reguliuojamas viršutinio krepšio aukštis | + |
| Džiovinimo tipas | aktyvusis su rekondensacija |
| Vandens nuotėkio kontrolė | + |
| Vandens tiekimo blokavimas trūkus žarnai | + |
| Apsauga nuo vaikų | - |
| Pradinis skalavimas | + |
| Pasibaigusios druskos indikacija | + |
| Pasibaigusio blizgiklio indikacija | + |
| Pajungimas prie karšto vandens | + |
| ½ indų įkrovos programa | + |
| Trečias stalčius | + |
| Palaikomos technologijos | aqua sensor, eco silence |
| Specialios programos | vario speed |
| Durelių fasadas | + |
| Rodyti daugiau | |






















































