Indaplovė Bosch SPS4HMI49E kaina
Indaplovė Bosch SPS4HMI49E kaina
Indaplovė Bosch SPS4HMI49E, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 649 € |
|
547.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
BOSCH SPS4HMI49E Indaplovė+DovanaVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! Atsiėmimas per 20 min. Pristatymas per 48 val.! |
|
469.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
469.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Indaplovė Bosch SPS4HMI49EPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
475.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
475.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Bosch SPS4HMI49E indaplovė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 79.56 eur/mėn |
|
477.36 €
11-12 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 11-12 d.d. |
477.36 €
11-12 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 11-12 d.d. |
BOSCH SPS4HMI49E |
|
479.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
479.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Indaplovė Bosch SPS4HMI49EIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
547.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
547.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Indaplovė Bosch SPS4HMI49E, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 649 € |
|
547.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Indaplovė Bosch SPS4HMI49E, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 649 € |
|
547.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 04:23
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Indaplovės |
| Prekės kodas | 4242005421817 |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Indų komplektų skaičius | 10 |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos suvartojimas | -kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | b |
| Metinės vandens sąnaudos | 9.5l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 335min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 44db |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 45cm |
| Gylis | 60cm |
| Plovimo klasė | b |
| Vandens sąnaudos ciklui | 9.5l |
| Valdymas | elektroninis |
| Valdymo skydelis | priekyje |
| Plovimo temperatūrų režimai | -vnt. |
| Plovimo programų skaičius | -vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | - |
| Laikrodis | + |
| LED ekranas | + |
| Džiovinimo tipas | Šilumokaitis |
| Vandens nuotėkio kontrolė | + |
| Vandens tiekimo blokavimas trūkus žarnai | + |
| Filtras | 3 dalių filtrų sistema |
| Pradinis skalavimas | + |
| Pasibaigusios druskos indikacija | + |
| Pasibaigusio blizgiklio indikacija | + |
| Pajungimas prie karšto vandens | + |
| ½ indų įkrovos programa | - |
| Rodyti daugiau | |






























