Indaplovė Bosch SPS4EMI61E kaina
Indaplovė Bosch SPS4EMI61E kaina
Indaplovė BOSCH SPS4EMI61E |
|
559.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
559.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Bosch SPS4EMI61EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 711.0 € |
|
630.21 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Indaplovė BOSCH SPS4EMI61E |
|
559.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
559.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Stacionari Indaplovė Bosch SPS4EMI61EYra sandėlyje. |
|
629.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
629.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Bosch SPS4EMI61EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 711.0 € |
|
630.21 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Indaplovė BOSCH SPS4EMI61E |
|
635.25 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
635.25 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-10 09:55
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Indaplovės |
| Prekės kodas | 4242005417735 |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Indų komplektų skaičius | 10 |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 67kwh |
| Energijos suvartojimas | 0.67kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | 0.5w |
| Metinės vandens sąnaudos | 1876l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 250min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 45db |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 45cm |
| Gylis | 60cm |
| Plovimo klasė | a |
| Vandens sąnaudos ciklui | 6.7l |
| Valdymas | elektroninis |
| Valdymo skydelis | priekyje |
| Plovimo temperatūrų režimai | -vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 6vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| Laikrodis | + |
| Ekranas | + |
| LED ekranas | + |
| Reguliuojamas viršutinio krepšio aukštis | + |
| Vandens purkštuvai | 3vnt. |
| Džiovinimo tipas | Šilumokaitis |
| Vandens nuotėkio kontrolė | + |
| Vandens tiekimo blokavimas trūkus žarnai | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Pradinis skalavimas | + |
| Pasibaigusios druskos indikacija | + |
| Pasibaigusio blizgiklio indikacija | + |
| Pajungimas prie karšto vandens | + |
| ½ indų įkrovos programa | - |
| Trečias stalčius | - |
| Palaikomos technologijos | 3 lygių rackmatic |
| Rodyti daugiau | |































