Orkaitė Bosch HSG7584B1 kaina
Orkaitė Bosch HSG7584B1 kaina
BOSCH HSG7584B1 OrkaitėVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
1716.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
1716.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Orkaitė Bosch HSG7584B1Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1731.50 €
|
Į parduotuvę bigbox.lt |
Įmontuojama orkaitė Bosch HSG7584B1 |
|
1731.50 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
1731.50 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
Orkaitė Bosch HSG7584B1Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1783.45 €
|
Į parduotuvę technorama.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-30 12:44
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Orkaitės |
| Prekės kodas | 4242005327232 |
| Gamintojo kodas | hsg7584b1 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.87 |
| Energijos klasė | a+ |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 3600w |
| Aukštis | 59.5cm |
| Plotis | 59.4cm |
| Gylis | 54.8cm |
| Orkaitės tūris | 71l |
| Orkaitės valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | + |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Grilis | + |
| Vidaus danga | antracitinis emalis |
| LCD ekranas | + |
| Kepimo skardos | 3vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis kaitinimas | + |
| Ventiliatorius | + |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Konvekcija | + |
| Aušinimo ventiliatorius | + |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | 250 |
| Gaminimo garuose funkcija | + |
| Priedai | 1 kepimo keptuvė, 2 kepimo indai, garų indas |
| Rodyti daugiau | |




























