Viryklė Bosch HLS79W321U kaina
Viryklė Bosch HLS79W321U kaina
Balta indukcinė viryklė Bosch HLS79W321UYra sandėlyje. |
|
1029.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1029.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
BOSCH HLS79W321U Viryklė+DovanaVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
1030.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
1030.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Bosch HLS79W321U viryklė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 173.82 eur/mėn |
|
1042.90 €
11-12 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 11-12 d.d. |
1042.90 €
11-12 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 11-12 d.d. |
Indukcinė viryklė su elektrine orkaite BOSCH HLS79W321UPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1042.90 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
1042.90 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Bosch HLS79W321U Serija 6, Laisvai statoma indukcinė viryklė, Balta |
|
1042.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1042.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Indukcinė viryklė su elektrine orkaite BOSCH HLS79W321UIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1074.19 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
1074.19 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Bosch HLS79W321U Serie 6 induction cooker, white |
|
1137.03 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1137.03 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Bosch HLS79W321UKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1522.0 € |
|
1216.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 01:41
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 4242005336326 |
| Gamintojo kodas | hls79w321u |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | - |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | elektrinės |
| Galia | 7850w |
| Aukštis | 90cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 66.1kg |
| Orkaitės tūris | 63l |
| Programuojamos kepimo programos | - |
| Laikmatis | + |
| Kepimo skardos | -vnt. |
| Kepimo grotelės | -vnt. |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | + |
| Orkaitės durų stiklai | - |
| Rodyti daugiau | |



































