Šaldiklis Bosch GIV11AFE0 kaina
Šaldiklis Bosch GIV11AFE0 kaina
Šaldiklis Bosch GIV11AFE0, vertikalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 619 € |
|
506.94 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Bosch GIV11AFE0Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 561.0 € |
|
531.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojamas šaldiklis Bosch GIV11AFE0Siūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
579.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Bosch Serie 6 GIV11AFE0 freezer Upright freezer Built-in 72 L EDaugiau |
|
444.58 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Bosch Serie 6 GIV11AFE0 šaldiklis Vertikali šaldymo kamera Įmontuoti 72 L E |
|
488.71 €
|
Į parduotuvę elektromarket.lt |
Bosch Serie 6 GIV11AFE0 šaldiklis Vertikali šaldymo kamera Įmontuoti 72 L E |
|
490.01 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
490.01 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Šaldiklis Bosch GIV11AFE0Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
497.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
497.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Bosch GIV11AFE0 montuojamasis šaldiklis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 82.83 eur/mėn |
|
497.00 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
497.00 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
Šaldiklis Bosch GIV11AFE0Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
497.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
497.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
BOSCH GIV11AFE0 ŠaldiklisVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! Atsiėmimas per 20 min. Pristatymas per 48 val.! |
|
500.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
500.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Bosch GIV11AFE0 Serija 4, 71.2 x 55.8 cm, plokščias vyris |
|
502.25 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
502.25 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Šaldiklis Bosch GIV11AFE0, vertikalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 619 € |
|
506.94 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldiklis Bosch GIV11AFE0, vertikalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 649 € |
|
506.94 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Įmontuojamas šaldiklis Bosch GIV11AFE0Yra sandėlyje. |
|
519.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
519.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Bosch Serie 6 GIV11AFE0 freezer Upright freezer Built-in 72 L E |
|
520.95 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
520.95 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Bosch GIV11AFE0Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 561.0 € |
|
531.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
„Bosch Serie 6 GIV11AFE0“ šaldiklis, vertikaliai įmontuojama šaldyklė, 72 l, E.. |
|
544.56 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
Bosch Serie 6 GIV11AFE0 freezer Upright freezer Built-in 72 L E |
|
572.48 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
572.48 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Įmontuojamas šaldiklis Bosch GIV11AFE0Siūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
579.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-05 07:32
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 4242005126552 |
| Tipas | mažas šaldiklis |
| Gamintojo kodas | giv11afe0 |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 167kwh |
| Bendra talpa | 72l |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 13val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 36db |
| Montavimo tipas | Įmontuojami |
| Savybės | mažai šerkšno („lowfrost“ / „smartfrost“) |
| Aukštis | 71.2cm |
| Plotis | 55.8cm |
| Gylis | 54.5cm |
| Svoris | 35.87kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Ledo gaminimo įranga | no |
| Kita informacija | 3 krepšiai |
| Rodyti daugiau | |





















































