Mikrobangų krosnelė Bosch FFL023MW0 kaina
Mikrobangų krosnelė Bosch FFL023MW0 kaina
Bosch FFL023MW0Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 157.0 € |
|
128.41 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Bosch, 20 L, 800 W, balta - Mikrobangų krosnelėNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
129.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Mikrobangų krosnelė Bosch FFL023MW0Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 161.9 € |
|
141.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
BOSCH FFL023MW0 MikrobanginėVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
120.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
120.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Bosch FFL023MW0Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
120.04 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
120.04 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Bosch FFL023MW0 Serija 2, Laisvai statoma mikrobangų krosnelė, 44 x 26 cm, Balta |
|
120.04 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
120.04 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Bosch FFL023MW0 mikrobangų krosnelė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 20.02 eur/mėn |
|
120.14 €
11-12 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 11-12 d.d. |
120.14 €
11-12 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 11-12 d.d. |
Bosch | Microwave Oven | FFL023MW0 | Free standing | 800 W | White |
|
126.07 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Bosch FFL023MW0Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 157.0 € |
|
128.41 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mikrobangų krosnelė Bosch FFL023MW0Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
129.99 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
129.99 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Bosch, 20 L, 800 W, balta - Mikrobangų krosnelėNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
129.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
BOSCH FFL023MW0 |
|
135.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
135.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Bosch FFL023MW0 ws Mikrowellengerät 800 W 20l Reinigungsunterstüt.AutoPilot7 (FF.. |
|
137.32 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
137.32 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Bosch FFL023MW0Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 161.9 € |
|
141.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mikrobangų krosnelė Bosch FFL023MW0Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 161.9 € |
|
141.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Bosch FFL023MW0, White FFL023MW0 |
|
142.06 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
142.06 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
Bosch Serie 2 FFL023MW0 mikrobangų krosnelė Balta Mikrobangų krosnelė be papildo.. |
|
146.73 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
146.73 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 17:57
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 4242005296729 |
| Gamintojo kodas | ffl023mw0 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 800w |
| Aukštis | 26cm |
| Plotis | 44.2cm |
| Gylis | 34.5cm |
| Svoris | 11.98kg |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | - |
| Grilio galingumas | -w |
| Besisukantis padėklas | 27cm |
| Galios lygių skaičius | 5 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Vidaus danga | nerūdijantis plienas |
| Konvekcija | - |
| Laido ilgis | 1.3m |
| Rodyti daugiau | |





















































