Gartraukis Bosch DUL62FA51 kaina
Gartraukis Bosch DUL62FA51 kaina
Gartraukis Bosch Serie 2 DUL62FA51, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 146.9 € |
|
114.75 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Bosch DUL62FA51Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 139.0 € |
|
114.75 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Bosch Serie 2 DUL62FA51 gartraukis Tvirtinamas prie sienos Nerūdijančiojo plieno.. |
|
110.17 €
|
Į parduotuvę elektromarket.lt |
Bosch Serie 2 DUL62FA51 cooker hood Wall-mounted Stainless steel 250 m³/h D |
|
112.34 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Bosch Serie 2 DUL62FA51 cooker hood Wall-mounted Stainless steel 250 m³/h D |
|
114.20 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Gartraukis Bosch Serie 2 DUL62FA51Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
114.75 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
114.75 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Gartraukis Bosch Serie 2 DUL62FA51, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 146.9 € |
|
114.75 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Gartraukis Bosch Serie 2 DUL62FA51, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 146.9 € |
|
114.75 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Gartraukis Bosch Serie 2 DUL62FA51Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
114.75 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
114.75 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Bosch DUL62FA51Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 139.0 € |
|
114.75 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Bosch Serie 2 DUL62FA51 cooker hood Wall-mounted Stainless steel 250 m³/h D |
|
116.00 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
116.00 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Bosch DUL62FA51 gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 19.37 eur/mėn |
|
116.19 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
116.19 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
Bosch Serie 2 DUL62FA51 gartraukis Tvirtinamas prie sienos Nerūdijančiojo plieno.. |
|
122.49 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
122.49 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
„Bosch Serie 2 DUL62FA51“ gartraukis, montuojamas ant sienos, nerūdijančio plien.. |
|
123.38 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Bosch Serie 2 DUL62FA51 cooker hood 250 m³/h Wall-mounted Stainless steel D |
|
125.33 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
125.33 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Gartraukis Bosch Siemens Hood Bosch DUL62FA51 |
|
125.82 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
125.82 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Bosch Serie 2 DUL62FA51 gartraukis, montuojamas ant sienos, nerūdijančio plieno,.. |
|
125.83 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
Bosch Serie 2 DUL62FA51 gartraukių sieninis montavimas nerūdijančio plieno 250 m.. |
|
127.05 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
Bosch 4242005133895 |
|
151.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
151.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 01:19
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 4242005133895 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | dul62fa51 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 69.3kwh |
| Energijos klasė | d |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | e |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | e |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 250m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 53-68db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 68db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | - |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | + |
| Aukštis | 15cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 48.2cm |
| Valdymas | stumdomas |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | anglies filtrai užsakomi atskirai |
| Rodyti daugiau | |

































