Gartraukis Bosch DUL62FA21 kaina
Gartraukis Bosch DUL62FA21 kaina
Gartraukis Bosch DUL62FA21Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 139 € |
|
89.99 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Gartraukis Bosch DUL62FA21, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 122.9 € |
|
89.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Bosch Serie 2 DUL62FA21Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 110.0 € |
|
96.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Bosch Serie 2 DUL62FA21 gartraukis Tvirtinamas prie sienos Balta D 250 m³/h |
|
88.45 €
|
Į parduotuvę elektromarket.lt |
Gartraukis Bosch DUL62FA21Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 139 € |
|
89.99 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Gartraukis Bosch DUL62FA21, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 123.9 € |
|
89.99 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Gartraukis Bosch DUL62FA21, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 122.9 € |
|
89.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Gartraukis Bosch Serie 2 DUL62FA21Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
89.99 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
89.99 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Gartraukis Bosch Serie 2 DUL62FA21Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
91.90 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
91.90 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Bosch DUL62FA21 gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 15.35 eur/mėn |
|
92.11 €
16-17 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 16-17 d.d. |
92.11 €
16-17 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 16-17 d.d. |
Bosch Serie 2 DUL62FA21Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 110.0 € |
|
96.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Bosch Serie 2 DUL62FA21 cooker hood Wall-mounted White D 250 m³/h |
|
97.09 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
97.09 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Bosch Serie 2 DUL62FA21 gartraukis, montuojamas ant sienos, baltas, D 250 m³/hDaugiau |
|
99.05 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Bosch Serie 2 DUL62FA21 gartraukis, montuojamas ant sienos, baltas, D 250 m³/h |
|
101.02 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
Gartraukis - Bosch Serie 2 DUL62FA21 Tvirtinamas prie sienos Balta 250 m³/h |
|
101.58 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
101.58 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Bosch Serie 2 DUL62FA21 gartraukis Tvirtinamas prie sienos Balta D 250 m³/h |
|
102.24 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
102.24 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Bosch Serie 2 DUL62FA21 cooker hood 250 m |
|
104.18 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
104.18 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Gartraukis - Bosch Serie 2 DUL62FA21 Tvirtinamas prie sienos Balta 250 m³/h |
|
116.49 €
|
Į parduotuvę proshop.lt |
Bosch Serie 2 DUL62FA21 virtuvės gartraukis, sieninis, baltas, D 250 m³/h |
|
127.52 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 17:11
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 4242005133888 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | dul62fa21 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 69kwh |
| Energijos klasė | d |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 8.1 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | e |
| Apšvietimo efektyvumas | 11lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | e |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 65.1 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | 135m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 250m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 53db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 68db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | -m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | dažytas metalas |
| Riebalų filtrai | 1 |
| Riebalų filtrų tipas | sintetinis |
| Apšvietimas | + |
| Aukštis | 15cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 48.2cm |
| Valdymas | stumdomas |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120 mmmm |
| Svoris | -kg |
| Kita informacija | led apšvietimas |
| Laido ilgis | -m |
| Rodyti daugiau | |
































